NOVÝ SLOVENSKÝ FILM “KTO JE ĎALŠÍ?“ PREDSTAVUJE OFICIÁLNY TRAILER!

Tlačová správa 27. 6. 2019

Nový slovenský film “Kto je ďalší?“ predstavuje oficiálny trailer!

Neveríme, že Internet môže byť aj nebezpečné miesto. Možno uveríme, keď uvidíme nový slovenský film s názvom „Kto je ďalší?“. Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami z rôznych kontinentov rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých musíme hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší. Pozrite si oficiálny trailer k novému filmu:  

https://youtu.be/jXO_eBIH-mE

Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre „lajky“ na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí. Hovorme o týchto témach nahlas!

Originálna snímka vyrozprávaná jazykom dnešnej generácie pochádza z pera režiséra Mira Drobného, ktorý stojí za mimoriadne úspešným filmom o slovenskom rapovom fenoméne – „Rytmus, sídliskový sen“.  Premiéra filmu „Kto je ďalší?“ je naplánovaná na 22. augusta a do kín ju prinesie distribučná spoločnosť Bontonfilm, no už teraz sa film teší mimoriadnym úspechom. Kritické filmové oko festivalov nadchla aktuálnosť a jedinečnosť tém, ktorým sa film venuje.

Hudobne sa na filme podieľali speváčka Celeste Buckingham, slovenská raperka Aless Caparelli, britský spevák Liam Adams či americká hviezda, ktorá má na konte aj niekoľko nominácií na Grammy, Demi Lovato.

Prvý soundtrack priniesla obľúbená speváčka Celeste Buckingham, ktorej skladba „Go Away“,sa ocitla aj v americkom hudobnom rebríčku Bilboard. Emotívny song s názvom #Voiceless je jej osobnou výpoveďou a aj preto sa Celeste Buckingham rozhodla participovať na tomto filme:

Mám osobné skúsenosti, ktoré sú podobné tým z filmu, čo sa týka príbehu sexuálneho zneužitia. Verím, že hudba je univerzálnym jazykom a že cez ňu vieme riešiť aj témy, ktoré sú niekedy až príliš náročné na bežnú debatu. Dúfam, že ľudia sa po vzhliadnutí tohto filmu zamyslia nad svojimi blízkymi, ktorí si možno niečím podobným prešli, alebo prechádzajú, a nebudú ich za to súdiť, ale práve naopak, im budú oporou,” povedala o spolupráci na filme „Kto je ďalší?“ speváčka Celeste Buckingham.

Singel si môžete vypočuť tu: https://youtu.be/A4dDiygp5Uw

V hereckých úlohách sa môžeme tešiť na vynikajúceho herca Petra Brajerčíka, autorku jedného zo soundtrackov – Aless Caparelli, no objavia sa aj hviezdy svetového formátu. Napríklad charizmatický Brian Caspe z Californie,modelka Angela Nikolau, ktorá rada lozí po najvyšších budovách sveta, či mladí ruskí „rooftopperi“ Vadim Makhorov, Vitaliy Raskalov venujúci sa tiež nebezpečnej zábavke lozenia po vysokánskych budovách. 

Prikladám link na fotografie z filmu:  https://www.ktojedalsi.sk/foto-video/

Ďalšie informácie o posledných postprodukčných prácach na novom slovenskom filme vám budeme postupne poskytovať – vrátane rozhovorov s tvorcami, režisérom, hudobníkmi aj hercami. Máme od nich aj video-pozdravy pre vaše weby. Oslovili sme aj odborníkov na duševné zdravie, ktorí nám vysvetlia, ako sa brániť sexuálnym útokom či psychickému nátlaku na Internete. Tieto témy sú u nás síce tabuizované, ale o to je dôležitejšie o nich hovoriť.

Olga Valentová
PR manager
0903 / 65 85 95

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Instagram